DSC 5153 Kopiowanie Wszystko po to, aby móc uzbierać więcej materiałów szkolnych, a co za tym idzie obdarować więcej dzieci i młodzieży niż miało to miejsce podczas drugiej edycji.

Podczas drugiej edycji Zeszytu zdołaliśmy wspólnie z Państwem obdarować ponad 50 rodzin z Powiatu Wejherowskiego. Rok 2015 przynosi nam wiele nowych pomysłów i dużo mobilizacji do tego, aby pomagać. W związku z tym postanowiliśmy, że trzecia edycja "Zeszytu dla Uczniaka" ruszy już w marcu! Takim sposobem będziemy mieli więcej czasu na uzbieranie szkolnych przyborów, materiałów i artykułów dla dzieci z rodzin potrzebujących. Inicjatorzy akcji informują także, że poszukujemy wolontariuszy do pracy w zespole "Zeszytu dla Uczniaka". Wszystkie chętne osoby, które chcą pomagać przy nowej edycji Zeszytu, proszeni są o kontakt za pomocą email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . Poszukujemy osób z pomysłami oraz mobilizacją do pomagania. W tym roku poszukujemy także sponsorów, którzy pomogą nam w organizacji kampanii reklamowej akcji "Zeszyt dla Uczniaka". Potrzebujemy materiałów promocyjnych typu ulotki i plakaty oraz drobne gadżety dla wolonatriuszy i dla osób, które będą pomagać w zbiórce (np. smycze, kubki, breloczki, przypinki itp.).

Przykładem zeszłego roku, liczymy także na aktywność naszych partnerów. W roku 2015 głównym partnerem akcji pozostaje Centrum Handlowe JANTAR, ponadto jesteśmy otwarci na propozycje i pomysły naszych pozostałych partnerów. W roku 2015 planujemy na pewno, może tym razem dwukrotnie, zorganizować "ofensywę na sklepy z art. szkolnymi" oraz event w CH Jantar, polegający na zbieraniu szkolnych materiałów wśród klientów Centrum Handlowego Jantar.

Cieszymy się też, że już teraz możemy podziękować ludziom dobej woli, którzy dostarczyli nam już pierwsze materiały szkolne typu zeszyty, długopisy i pisaki do siedziby Wejherowskiego Stowarzyszenia Sportowego. Dziękujemy!

Do dzieła, trzecia edycja akcji "Zeszyt dla Uczniaka" ruszy już niebawem!

 

Partnerzy akcji

mops
mapeciaki
tiger_gym
gosrit
biblioteka
raj_malucha
male-trojmiasto
urwis_partner
Previous Next