mapeciaki fotoDziękujemy Mapeciakom za przyłączenie się do akcji. Aż miło patrzeć jak dzieci pomagają innym dzieciom. Pomoc od Mapeciaków ma nie tylko wymiar materialny ale niesie ze sobą poważny walor wychowawczy.

Nowo wybudowane Przedszkole Mapeciaki, mimo iż jeszcze oficjalnie nie rozpoczęło swojej działalności już włączyło się do akcji i chce wesprzeć potrzebujące rodziny z Wejherowa i okolic.

 

 

 

 

 

 

Cieszy mnie, że udało nam się nawiązać współpracę ze Sportowym Przedszkolem Mapeciaki z Wejherowa. Szczególnie, że po dyrekcji przedszkola widać wielkie chęci niesienia pomocy najmłodszym mieszkańcom z naszego regionu. Na w uwagę zasługuje fakt, iż jest to pierwsze miejsce na południowym Śmiechowie gdzie mieszkańcy Wejherowa będą mogli przynieść materiały szkolne - powiedział Rafał Karcz, pomysłodawca akcji i prezes Wejherowskiego Stowarzyszenia sportowego.

Fajnie, że w Wejherowie mieszkają ludzie, którzy myślą o innych i bezinteresownie chcą im pomóc. Taką osobą z pewnością jest Rafał Karcz. Chętnie włączyliśmy się do akcji gdyż chcemy pomóc potrzebującym dzieciakom - powiedziała Joanna Kos, dyrektorka Przedszkola Mapeciaki z Wejherowa. - Jestem pewna, że uda nam się zarazić aktywnym działaniem wszystkich naszych podopiecznych oraz ich rodziców - dodała.

Partnerzy akcji

mops
mapeciaki
tiger_gym
gosrit
biblioteka
raj_malucha
male-trojmiasto
urwis_partner
Previous Next