DSC 0078 KopiowanieRozpoczął się nowy rok szkolny 2015/16. Od czerwca do września, wolontariusze oraz nasi Partnerzy, których w tym roku nie brakowało, organizowali zbiórkę artykułów i materiałów szkolnych dla dzieci z rodzin niezamożnych. Nie mamy jeszcze co prawda szczegółowych danych, jednak wiemy już, że trzecia edycja akcji "Zeszyt dla Uczniaka" zebrała większe "plony" niż w roku ubiegłym.

Za pośrednictwem naszej witryny, chcielibyśmy podziękować wszystkim parterom, osobom i współorganizatorom akcji za udział i wielkie zaangażowanie w pomaganie dzieciom, wybierającym się do szkoły w bieżącym sezonie!

W tym roku pomagali nam:

DSC 0006 KopiowanieInicjatorzy i organizatorzy akcji "Zeszyt dla Uczniaka" pragną wszystkim gorąco podziękować za udział w akcji, pomoc dzieciom i za zaangażowanie. W tej edycji akcji zorganizowaliśmy ofensywę na sklepy z art. szkolnymi, w której wzięło udział blisko 15 osób. Ponadto Stowarzyszenie MTB - Małe Trójmiasto Biega na czele z Panią Michaliną Romańską, zorganizowało trening otwarty w Parku im. A. Majkowskiego w Wejherowie, w którym udział wzięło ponad 30 osób. Każdy z trenujących przyniósł swoją wyprawkę szkolną - dziękujemy!

Serdeczne podziękowania kierujemy do lokalnych mediów, które nie raz informowały o naszej akcji społeczność Powiatu Wejherowskiego. Bez udziału mediów w tym wydarzeniu, nasza akcja niebyłaby tak rozpoznawalną, jak jest teraz. Niebawem otrzymamy zapewne z Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Wejherowie sprawozdanie, w którym wyszczególniona zostanie liczba rodzin, do których trafiły Wasze wyprawki, artykuły i przybory szkolne. Na pewno poinformujemy Was o tym na łamach naszej strony. Jednak zaznaczamy równocześnie, że żadne statystyki, liczby i sprawozdania nie odzwierciedlają zaangażowania tak wielu placówek i ludzi, którzy dorzucili się do wyprawki szkolnej, niosąc pomoc kilkudziesięciu rodzinom, mieszkańcom Powiatu Wejherowskiego.

Gorąco Wam dziękujemy!

 

Partnerzy akcji

mops
mapeciaki
tiger_gym
gosrit
biblioteka
raj_malucha
male-trojmiasto
urwis_partner
Previous Next