zeszyt dla uczniakaAkcja „Zeszyt dla uczniaka" to wielka zbiórka przyborów szkolnych dla dzieci z ubogich rodzin. Wszyscy wiemy, że przygotowanie wyprawki do szkoły jest bardzo kosztowne. Dlatego w wakacje warto pomyśleć o uczniach z rodzin niezamożnych i sprawić, by nowy rok szkolny powitały z uśmiechem na ustach.

Aby wziąć udział w akcji wystarczy przynieść wybrane materiały do jednego z wielu punktów zbiórki. Dzieci czekają na zeszyty, długopisy, ołówki, plecaki, tornistry, piórniki, farbki, kredki itd. Liczy się nawet najmniejsza darowizna. Ścisła współpraca z wejherowskim MOPS-em daje gwarancję, że przybory trafią do najbardziej potrzebujących uczniów.

Zapewnijmy dzieciom radosny start do szkoły! To druga edycja charytatywnego przedsięwzięcia, które cieszy się dużym zainteresowaniem mediów lokalnych i ogólnopolskich. Wśród partnerów „Zeszytu dla uczniaka" znalazły się centra handlowe, ośrodki sportu, przedszkola i jednostki sportowe.

Punkty zbiórki ustanowiono u głównych partnerów i organizatorów inicjatywy:

 

„Zeszyt dla uczniaka" organizują:

  • Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe
  • CH „Jantar" w Wejherowie
  • Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Wejherowie
  • Gminny Ośrodek Sportu, Rekreacji i Turystyki w Luzinie

 

Zapraszamy zainteresowanych pomocą partnerską do kontaktu z koordynatorem akcji, Rafałem Karczem.
Nr tel.: 695 650 914, adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Partnerzy akcji

mops
mapeciaki
tiger_gym
gosrit
biblioteka
raj_malucha
male-trojmiasto
urwis_partner
Previous Next