"Zeszyt dla Uczniaka" jest akcją ogólnopolską, która została zainicjowana w roku 2013. Poniżej przedstawiamy sylwetki osób, które przyczyniły się w szczególności do powstania tej szczytnej kampanii oraz działają na rzecz Jej rozwoju. Im więcej osób zaangażowanych jest "w sprawę", tym mamy większe możliwości pomocy rodzinom z rodzin ubogich. Dziękujemy wam!

 

karczs

Rafał Karcz - prezes i trener Wejherowskiego Stowarzyszenia Sportowego, wice prezes Kaszubskiego Towarzystwa Sportowo-Kulturalnego. Wyczynowy sportowiec, zawodnik Kadry Narodowej w Kickboxingu 2005 - 2010. Działacz sportowy i społeczny. Jest również koordynatorem projektu "Szansa dla Przedszkolaka", który ma na celu promować sport i zdrową aktywność fizyczną wśród dzieci i młodzieży.

 

10007311 742553209109694 6830706375578168477 o

Aneta Kochanik - Dyrektor Centrum Handlowego JANTAR w Wejherowie. Oprócz tego aktywnie udziela się społecznie i angażuje się we wszelkiego rodzaju akcje charytatywne. Dzięki działalności m.in. Pani Anety, Firma Eura-Tech z Wejherowa otrzymała statuetkę "Małej Andzi". Ulubiony cytat Pani Anety: "Jes­tem nie po to, aby mnie kocha­li i podzi­wiali, ale po to, abym ja działał i kochał. Nie obo­wiązkiem otocze­nia po­magać mnie, ale ja mam obo­wiązek troszcze­nia się o świat, o człowieka. " [Janusz Korczak]

Partnerzy akcji

mops
mapeciaki
tiger_gym
gosrit
biblioteka
raj_malucha
male-trojmiasto
urwis_partner
Previous Next